بزرگترین تولیدی گان بیمارستانی یکبار مصرف در سراسر کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

نکات خرید گان بیمارستانیپارچه های گان بیمارستانی یکبار مصرف
بزرگترین تولیدی گان بیمارستانی یکبار مصرف در سراسر کشور

ایران با دارا بودن چند واحد از بزرگترین تولیدی گان بیمارستانی یکبار مصرف در سراسر کشور که قادر به تولیدو تامین البسه غرب آسیا در منطقه است. این تولیدی گان بیمارستانی در نوع خود بزرگترین در منطقه خاورمیانه نیز می باشند که با این حساب ایران از تولید کنندگان بزرگ البسه بیمارستانی در منطقه خود است.

نکات خرید گان بیمارستانی

نکات خرید گان بیمارستانی

در هنگام مراجعه به تولیدی گان بیمارستانی بایستی به نکات خرید گان بیمارستانی از این تولیدی ها دقت نمود. گان بیمارستانی یکبار مصرف به دلیل کتهش هزینه های شستشو و نیروی انسانی جهت این کار بسیار با صرفه بوده و بسیاری از هزینه جمع آوری، گندزدایی و شستشو را برای بیمارستان ها کاهش می دهد.

در هنگام خرید بایستی به لطافت پارچه مصرفی حتما توجه نمود زیرا گان یکبار مصرف در تماس مستقیم با بدن بیمار و یا پزشک بوده و باید از لطافت خاصی برخوردار باشد تا در طی عمل ایجاد حساسیت نکرده و موجب اختلال در عملکرد پزشک و یا ایجاد ناراحتی در بیمار در هنگام پس از عما ننماید.

نکته دیگر ی که بایستی مد نظر قرار بگیرد تنفس پذیری لباس است. این نوع از البسه بیمارستانی به دلیل مدت زمان پوشیده شدن در طی عمل جراحی هم برای پزشک و هم بیمار بایستی ایجاد تعرق ننماید. این درحالی است که بالطبع نباید انتقال آلودگی از بدن بیمار یا پزشک به اتاق عمل یا بالعکس داشته باشد.

از نکات دیگر لباس های بیمارستانی و علی الخصوص گان یکبار مصرف باید به نفوذ ناپذیری و خواص مکانیکی که از پارچه مورد انتظار است دقت نمود. در مواردی این گان ها بایستی ساده بوده و در مواردی به نفوذ مایعات و یا حتی بخارات و گاز ها نیز نفوذ ناپذیر باشند.

با این حال دیگر نکات قابل توجه با نوع سفارش مشتریان می تواند متغیر باشد.

پارچه های گان بیمارستانی یکبار مصرف

پارچه های گان بیمارستانی یکبار مصرف

در یک تولیدی گان بیمارستانی از پارچه های گان بیمارستانی یکبار مصرف در کنار دیگر پارچه های چند بار مصرف استفاده می شود. نوع پارچه مورد استفاده در گان های بیمارستانی متاثر از سفارش بیمارستان یا مرکز استفاده کننده می باشد. به طور معمول در گان یکبار مصرف پارچه های زیر کاربرد دارند:

پارچه اسپان باند:

این پارچه از الیاف پلی پروپیلن تهیه می شود که بصورت پاشیده شدن بر روی یک سطح لغزان و انتقال به زیر پرس های غلطکی تهیه می شوند. به دلیل دارا نبودن تار و پود در این نوع از پارچه، آنها را به پارچه های بی بافت(Non-woven) نیز می شناسند.

گان های تولیدی از این نوع پارچه را یا به صورت ساده و یا لمینت شده با دیگر پارچه ها و بطور چند لایه برای منظور حفاظت بیشتر و یا ایجاد نوع خاصی از نفوذ ناپذیری بکار می برند. خواص مکانیکی نهایی این تولیدات بایستی با نوع و مکان مصرف آن حتما تناسب داشته باشد.

پارچه اس ام اس(SMS):

همان طور که از نام این پارچه پیداست یک پارچه کامپوزیتی است. این نوع پارچه از سه لایه تشکیل شده است. دو لایه اسپان باند پلی پروپیلن در اطراف و یک لایه ملت بلون پلی پروپیلن در میانه آن. این پارچه به دلیل استفاده از پارچه ملت بلون بسیار به نفوذ میکروارگانیسم هایی همچون باکتری ها و میکروب ها مقاوم است. پس بهترین انتخاب برای گان بیمار و حتی ماسک یکبار مصرف همین پارچه می باشد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.