تولیدی و فروش گان جراحی کرج

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولیدی گان جراحی کرجفروش گان جراحی در کرج
تولیدی و فروش گان جراحی کرج

تولیدی و فروش گان جراحی کرج یکی از سود آور ترین مشاغل در این برهه زمانی می باشد که نشان از مقبولیت عرضه گان جراحی کرج در بازار داشته و بسیاری از شرکت ها با توجه به تعداد بیمارستان ها و مراکز ارائه دهنده خدمات جراحی سرپائی در این شهر و سهل الوصول بودن دسترسی به این مراکز علاوه بر تامین نیاز های دیگر مناطق اقدام به بازاریابی برای محصولات خود در این شهر می نمایند.

تولیدی گان جراحی کرج

تولیدی گان جراحی کرج

تولیدی گان جراحی کرج یکی از فعال ترین بخش های صنعت تولید گان جراحی کرج می باشد و این خود مرهون بازار بسیار بزرگ دو استان تهران و البرز است که دو قطب پخش محصولات یکبار مصرف پزشکی به سراسر کشور می باشند. این شهر به علت قرار گیری در کنار شهرک های صنعتی بزرگ که دارای تعداد مناسبی از تولید کنندگان البسه مصرفی بیمارستان ها و مراکز درمانی با قابلیت انجام اعمال جراحی سرپایی است سهم به سزایی در تامین نیاز این مراکز داشته و حتی کمبود های بازار تهران و استان های همجوار را نیز برطرف می نماید. این در حالی است که با وجود کارگاه های نیمه صنعتی و خانگی در این شهر بسیاری از افراد جویایی کار به سمت این بازار جذب شده و توان تولیدی بالایی را برای این قبیل محصولات در این شهر بوجود آورده است.

امید است که با ایجاد و گسترش بازار های این محصولات در اقصی نقاط کشور و تامین نیز اولیه بازار و با توجه به تقاضای موجود در رابطه با این لباس ها و همچنین تامین مواد اولیه این صنعت در شهر کرج بتوان افق های روشنی را در برابر این بخش از بلند همتان صنعت پوشاک یکبار مصرف بیمارستانی درخشیدن بگیرد.

فروش گان جراحی در کرج

فروش گان جراحی در کرج

فروش گان جراحی در کرج یکی از شاخه های داغ شغل این روزهای فروشندگان لباس بیمارستانی می باشد که به دلیل حجم زیاد از مراجعات مسئولین خرید بیمارستان های استان هم جوار تهران و دیگر استان ها به منظور تامین مایحتاج البسه حفاظتی مرکز مطبوع خود این روز ها پر جنب و جوش و فعال می باشد. در این میان تولید کنندگان استان نیز با تلاش در دریافت سفارشات عمده و استفاده حداکثری از توان تولیدی خود سعی در تامین این اقلام و رقابت در این بازار نموده اندکه این خود باعث فعالیت و جنب و جوش بیشتر تولید کنندگان گان جراحی کرج شده و رونق بیشتر بازار را به همراه دارد.

در این میان افزایش مطالبات تولید کننده گان جراحی در زمینه پارچه و مواد اولیه تولید گان و تاخیر در تامین یا افزایش نرخ خرید این مواد اولیه قدری بر نرخ های فروش تاثیر گذار بوده است که البته با ایجاد زنجیره تامین و عرضه به منظور رفع کمبود بازار می توان از افزایش نرخ ناگهانی محصولات جلوگیری نمود. امید است که مسئولین دولتی هم در این راستا قدم های را برداشته تا شرایط برای تولید تسهیل و روند تولیدی واحد ها مختل نگردد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.