تولید کننده انواع گان بیمار در اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید کننده گان بیمار در اصفهانپخش گان بیمار اصفهان
تولید کننده انواع گان بیمار در اصفهان

تولید کننده انواع گان بیمار در اصفهان به دلیل قرار گیری این استان در میانه کشور و قابلیت دسترسی به اقصی نقاط ایران با فواصلی تقریبا یکسان رو به فزونی است. دیگر تولیدات البسه بیمارستانی در کنار تولید گان بیمار در اصفهان فرصت خوبی را برای تولیدات این شهر به ارمغان می آورد تا با قیمت یکسانی به دست مشتریان سراسر کشور برسد.

تولید کننده گان بیمار در اصفهان

تولید کننده گان بیمار در اصفهان

تولید کننده گان بیمار در اصفهان یکی از شلوغ ترین بازه های زمانی کار خود را می گذرانند. این استان به دلیل قرا گرفتن در کمربند شمال به جنوب و شرق به غرب ایران موقعیت مناسبی را برای ارسال تولیدات البسه خود که یکی از آنها تولید گان بیمار در اصفهان و شهرهای اطراف آن است به استان های هم جوار و خصوصا تهران را دارا می باشد. نا گفته نماند که این تولیدات و ارسال آنها فراتر از نیاز خود استان به البسه یکبار مصرف بیمارستانی انجام می شود و تولید کنندگان اصفهانی با دارا بودن این مزیت ارسالی علاوه بر تامین مایحتاج درون استانی خود به تامین برون استانی پرداخته اند.

در این میان بعضی از تولید کنندگان پا را فراتر نهاده و با ارسال نمونه های تولیدی خود به بازار های کشور های همسایه توانسته اند بخشی هر چند کوچک ولی قابل قبولی از تامین این کشور ها را در دست خود بگیرند که البته باز هم جای کار بیشتری داشته و می توان به بزرگ تر کردن این بازار ها اقدام و سود آوری بزرگتری را برای تولید کنندگان رقم زد. امیدواریم که این حرکت رو به جلو با حمایت های بیشتر از تولیدکنندگان روز به روز بیشتر و پر رونق تر گردد.

پخش گان بیمار اصفهان

پخش گان بیمار اصفهان

پخش گان بیمار اصفهان با توجه مرکز های فعال در سراسر شهر اصفهان و حضور بیماران در این مراکز درمانی خصوصی و بعضا دولتی که انجام عمل های سرپایی همچون درمان های سرپایی چشم پزشکی و دندانپزشکی انجام می پذیرد بسیار مورد توجه شرکت های تولیدی گان بیمار در اصفهان و حتی دیگر شهرها بوده است. به دلیل حجم سفارش بالای مورد نیاز این مراکز که در آنها حتی تا روزانه ۱۰۰ الی ۱۵۰ عمل سرپایی انجام می پذیرد یکی از مورد علاقه ترین حوزه های فعالیت شرکت تولید البسه بیمارستانی بوده و کمتر شرکتی می تواند از این بازار بزرگ چشم پوشی بنماید.

به همین دلایل حتی خود شرکت ها اقدام به راه اندازی مراکز پخش در این شهر نموده اند و با استخدام ویزیتور های کارآمد سفارشات این مراکز را درب خود مرکز دریافت و پس از تولید و بسته بندی دوباره درب خود مرکز به خریداران تحویل می دهند. با این حساب این محصول با توجه نیاز روز افزون آن در شهر اصفهان و بازگشایی مراکز درمانی جدید جای بسی کار دارد.

از این رو واحد های درمانی یا پخش درصورت تمایل می توانند با ثبت سفارش خود از طریق کارشناسان ما دسترسی راحت تری به محصولات تولیدی ما را برای خود فراهم آورند.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.