خرید اینترنتی لباس اتاق عمل و کاربرد گان جراح

آنچه در این مقاله میخوانید...

گان جراح پارچه ایلباس جراحی دامپزشکی
خرید اینترنتی لباس اتاق عمل و کاربرد گان جراحی

خرید اینترنتی لباس اتاق عمل و کاربرد گان جراحی در مراکز درمانی حتی مراکز درمانگاهی با افزایش موج بیماران کرونایی رو به فزونی گذاشته و این خود باعث کمبود محسوس این محصولات گشته است. کاربرد گان جراحی از واحد های جراحی به پوشش دائمی پزشکان درمانگر حتی در مطب های خصوصی تبدیل گشته تا کادر درمان کشور دچار آسیب نگردند.

گان جراح پارچه ای

گان جراح پارچه ای

در این میان گان جراح پارچه ای که قابلیت چند بار مصرف داشته و به خاطر جنس پنبه ای آن تنفس خوبی را برای بدن پزشک فراهم می آورد مقبولیت خوبی را کسب نموده است زیرا این گان ها در مطب های خصوص که پزشک گاهی ساعت ها در ارتباط با بیماران قرار می گیرد به راحتی استفاده برای پزشک منجر گشته و در پایان می توان این البسه را با رعایت پروتکل های بهداشتی در شست و شوی لباس ها توسط ماشین لباس شویی شسته و دوباره مورد استفاده قرار داد. کاربرد گان جراح پارچه ای در بیمارستان ها زیاد به صرفه نبوده و همان گان های یکبار مصرف به علت تعدد پزشکان حاضر در بیمارستان ها بسیار با صرفه تر می باشد ولی برای مطب های خصوصی و مراکز درمانگاهی کوچک کاملا به صرفه بوده و هزینه کمتری را به مجموعه وارد می نماید.

در گذشته گان های جراحی پارچه ای به علت نبود مواد تولیدی و تکنولوژی تولید پارچه های یکبار مصرف امروزی به حجم وسیعی مورد استفاده قرار می گرفت و این خود هزینه شست و شو و گند زدایی را برای مراکز در پی داشت و با مشکلاتی هم چون عدم پاک شدن بعضی از لکه ها گان جراحی به راحتی از دور خارج می شد ولی امروزه با حضور گان های یکبار مصرف این امر مرتفع گشته و گان های پارچه ای کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

لباس جراحی دامپزشکی

لباس جراحی دامپزشکی

با افزایش کاربرد گان جراحی در کینیک های درمان حیوانات، یکی از ملزومات این روزهای این مراکز لباس جراحی دامپزشکی است. در این مراکز دام پزشکان اقدام به ارائه خدمات دام پزشکی به انواع حیوانات اهلی و وحشی نموده و کاربرد گان جراح برای عمل های جراحی بر روی این جانوران به وفور به چشم می خورد. این گان های جراحی در مواردی که پزشک مجبور به حضور در دام داری ها و مراکز پرورش و نگهداری حیوانات است یکی از موارد همراه وی می باشد تا در صورت نیاز به انجام عمل های جراحی اورژانسی بر روی دام به منظور جلوگیری از اتلاف دام و هدر رفت سرمایه دام دار اقدامات لازم سریعا انجام گیرد.

لذا بایستی این البسه هم به صورت یکبار مصرف تولید گردد تا حداقل انتقال آلودگی از دام داری ها به یکدیگر را شاهد باشیم و هم پزشک بتواند با تعویض سریع و بدون نگرانی نسبت به جمع آوری البسه کثیف شده با دور ریختن این البسه برای دیگر اقدامات لازم آماده گردد.

البته در این میان استفاده از البسه پارچه ای قابل شست و شو نیز بلا مانع می باشد و فقط بایستی ابتدا لباس ها جمع آوری شده و سپس مراحل تمیزکاری و گند زدایی لباس مصرفی انجام گیرد که قدری زمان بر می باشد و نیاز به دقت در رعایت موازینی دارد تا موجب انتقال آلودگی نگردد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.