خرید لباس بیمار بیمارستانی اینترنتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولیدی لباس بیمارخرید لباس بیمارستانی
خرید لباس بیمار بیمارستانی اینترنتی

خرید لباس بیمار بیمارستانی اینترنتی یکی از سریعترین راه های دسترسی به عرضه کنندگان این البسه در سراسر کشور و ایجاد آسان ترین روش خرید لباس بیمار از تولیدی های اقصی نقاط کشور عزیزمان است. این روش خرید لباس بیمار در این روزهای کرونایی خود باعث کاهش رفت و آمد افراد به مراکز عرضه بوده و اجتناب از آلودگی افراد را برای هر دو طرف خرید و فروش به ارمغان می آورد.

تولیدی لباس بیمار

تولیدی لباس بیمار

تولیدی لباس بیمار یکی از قدیمی ترین شاخه های صنعت در هر کشوری است که رابطه مستقیمی با بحث هتلینگ بیمارستان ها و مراکز درمانی سراسر کشور دارد. از این رو بیمارستان های با درجه کیفی بالا که اقدام به پذیرش بیماران خارجی در قالب طرح توریسم درمانی یا همان گردشگری سلامت در نقاط مختلف ایران می نمایند؛ با سفارش دهی و برند سازی البسه سفارشی خود به شرکت های تولید کننده این اقلام خصوصا به تولیدی لباس بیمار نسبت به درج برند تجاری آن بیمارستان بر روی لباس و اقلام بهداشتی بیمار که در مدت اقامت بیمار و همراهان وی در بیمارستان در معرض دید قرار می گیرد می نمایند. این موضوع خود باعث جذب دیگر گردشگران خارجی جویای سلامت در این بیمارستان ها گشته و درآمد های ارزی و ریالی زیادی را برای آنها به ارمغان می آورد.

در این میان مدیریت هتلینگ بیمارستان های با درجه کیفی پایین تر هم از این گردونه رقابتی دور نمانده اند و با سفارش دهی البسه یکبار مصرف با کیفیت سعی در عقب نماندن در این وادی از رقیبان خود دارند. این خود یکی از شاخه های تولید لباس بیمار است که کمتر تولیدی در این راه قدم گذاشته و جای بسی کار دارد.

خرید لباس بیمارستانی

خرید لباس بیمارستانی

خرید لباس بیمارستانی در بیمارستان های خصوصی و دولتی دارای پروسه بسیار کندی می باشد که خوشبختانه با ورود بازار به خرید های اینترنتی و ثبت سفارشات آنلاین تولیدی لباس بیمار بسیار سریعتر به مراکز درمانی اتصال پیدا کرده و از نیاز روز مرکز با خبر بوده و اقدام به ارائه البسه مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی نموده و بدین طرق بازار بزرگتری را برای خود در میان رقبای دیرینه بدست می آورد.

این موضوع علاوه بر آشنایی تولید کننده با نیاز های مرکز گاها باعث ارائه سفارشات خاص و برند سازی شده از طرف همان مرکز و یا دیگر مراکز رقیب در اقصی نقاط کشور و یا حتی منطقه جغرافیایی گشته و حجم بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی را رو به فزونی سوق می دهد.

لذا لازم است شرکت های تولیدی لباس بیمار سعی در جذب این سرمایه گذاری های بلند مدت نموده و با عقد قرارداد های مناسب فی ما بین خود و خریداران قدرت بازار را در دست داشته باشند.

این رهنمون در واحد ما خود دلیلی بر بقای شرکت مطابق با برنامه بلند مدت پیش بینی شده بوده و حتی در گاه گدار های بازار های متلاطم در مقاطعی که دیگر رقبا قادر به فعالیت نبوده اند شرکت موفق به عقد قرارداد های بیشتری گشته است.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.