خرید گان جراحی دندانپزشکی یکبار مصرف

آنچه در این مقاله میخوانید...

پک جراحی دندانپزشکیقیمت گان دندانپزشکی
خرید گان جراحی دندانپزشکی یکبار مصرف

خرید گان جراحی دندانپزشکی یکبار مصرف جز جدایی ناپذیر خرید لوازم یک دندانپزشک است. این گان جراحی دندانپزشکی هم می تواند جداگانه و هم به صورت بسته بندی شده با اقلام دیگر به دنداپزشکان سراسر کشور ارائه گردد تا در عمل های جراحی که در این رشته پزشکی با آن برخورد می کنند به راحتی و بدون دغدغه انجام آن را تسریع بخشند.

پک جراحی دندانپزشکی

پک جراحی دندانپزشکی

پک جراحی دندانپزشکی نسبت به خرید گان دندانپزشکی مقبولیت بالاتری را دارا می باشد. این پک شامل اقلام زیر می باشد که در موارد جراحی های دندانپزشکی کاربرد دارند:

  • شان پرفوره
  • فویل
  • کاور ساکشن
  • کلاه جراح
  • گان جراح
  • شان بسته بندی

البته این بسته بندی در تولیدات دیگر شرکت ها ممکن است دارای موارد دیگری درون خود باشد. تمامی موارد ذکر شده بالا تمامی مراحل استریل شدن را گذرانده و در پک های مخصوصی بسته بندی می گردند تا در مواقع لزوم به سرعت باز و برای استفاده آماده سازی گردند.

قیمت گان دندانپزشکی

قیمت گان دندانپزشکی

قیمت گان دندانپزشکی با دیگر گان های موجود زیاد تفاوتی ندارد. این گان را دندان پزشکان برای انجام جراحی های دهان و دندان استفاده می کنند و حتی در مواردی دندان پزشک نسبت به پوشیدن این گان در مطب های خود اقدام می کنند. این خود کار پسندیده ای است خصوصا که با ترشحات دهان بیمار و خونابه و ترشحات خونی حاصل از عملیات روی دندان در ارتباط هستند و امکان ایجاد آلودگی بسیار بالا است. گان جراحی دندانپزشکی از محصولاتی است که همراه خود به تنهایی دارای مواردی همچون آستینچه های پلاستیکی می باشد تا از خیس شدن سر آستین های گان در حین انجام عملیات برساژ و جرم گیری و دیگر عملیات های لایه برداری که باعث می شود توسط سرمته ها و برس های چرخان ترشحات به اطراف پراکنده می شوند جلوگیری گردد.

در کنار این گان حضور کلاه هم می تواند از آلودگی در ناحیه سر و پیشانی پزشک در حین انجام عملیات بر روی دندان جلوگیری کرده و ایمنی بیشتر را برای افراد بدست آورد.

در میان گان های دندانپزشکی مواردی هم با استفاده از پلاستیک های مخصوص  تولید می شوند تا پزشک با اطمینان خاطر بیشتر اقدام به کار بر روی دندان بیمار نموده و نیاز به آستینچه های پلاستیکی را به این نحو برطرف نمایند.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.