خرید گان جراحی پارچه ای قابل شستشو

آنچه در این مقاله میخوانید...

پارچه گان جراحی پارچه ایقیمت گان جراحی پارچه ای
خرید گان جراحی پارچه ای قابل شستشو

خرید گان جراحی پارچه ای قابل شستشو با روند ورود به بازار گان های یکبار مصرف قدری کمتر شده است ولی با این حال هستند مراکزی که به سبب نداشتن سستم زباله سوز و یا امکانات دیگر امحا البسه یکبار مصرف هنوز هم از گان جراحی پارچه ای که دارای قابلیت شستشو هستند استفاده می کنند و این گان ها را برای کارکنان خود سفارش می دهند.

پارچه گان جراحی پارچه ای

پارچه گان جراحی پارچه ای

توجه به جنس پارچه گان جراحی پارچه ای مهم ترین بخش در خرید این گان ها است. در تولید منسوجات بیمارستانی از پارچه های با جنس پارچه زیر استفاده می شود:

 • پارچه تترون
 • پارچه ترگال ساده
 • پارچه ترگال کج راه
 • پارچه فلامنت فلامنت
 • پارچه فلامنت پنبه
 • پارچه ویسکوز ساده
 • پارچه ویسکوز طرحدار
 • پارچه اسپان باند(بی بافت)
 • پارچه اس ام اس(SMS)
 • پارچه ملحفه ای
 • پارچه برزنت بیمارستانی
 • پارچه پرده ای

در این میان استفاده از پارچه تترون و ترگال بیشترین استفاده را نسبت به دیگر پارچه ها در تولید گان جراحی پارچه ای با قابلیت شستشو دارند که البته پارچه تترون بسیار مطلوب تر می باشد. در زمان خرید پارچه برای تولید این گان ها حتما بایستی به دو نکته ضد آب ژاول بودن و بدن نما نبودن آن دقت شود. همچنین لطافت و زیر دست خوب آن از دیگر خصوصیات قابل بررسی کیفیت این پارچه می باشد. تمامی این موارد در کنار کیفیت خوب پارچه می تواند بیمارستان ها را به خرید متداوم این البسه پرمصرف برای این دست بیمارستان ها که توانایی خرید تجهیزات زباله سوز و امحا زباله خود را ندارند ترغیب بیشتری بنماید.

قیمت گان جراحی پارچه ای

قیمت گان جراحی پارچه ای

قیمت گان جراحی پارچه ای بیشتر متاثر از قیمت پارچه آن است و بالطبع قیمت پارچه هم از کیفیت و ویژگی های خود پارچه نشأت می گیرد. گان جراحی پارچه ای که با پارچه های با کیفیت تولید شده اند را می توان به کرات مورد شستشو قرار داد و در این بین با رعایت نکات ضد عفونی لازم الاجرا در بیمارستان ها، این کیفیت پارچه است که به کمک می آید و باعث می شود که عمر پارچه در اثر شستشوی مداوم با مواد شیمیایی کمترین میزان افت را داشته و قابلیت مصرف چند باره را برای لباس تهیه شده خصوصا گان های جراحی بوجود آورد. گان های جراحی پارچه ای تولیدی از پارچه های با کیفیت دارای قیمت نسبتا بالاتر می باشند که این قیمت بالا در تعداد تیراژ سفارش بیمارستان عدد قابل توجهی است. در مقابل همین کیفیت باعث می شود تا پس از شستشوی گان و گذراندن سیستم استریل کردن آنها لباس دوباره به چرخه مصرف وارد شود و نیاز به خرید مجدد گان برطرف گردد.

بر همین اساس هزینه خرید در دفعات خرید کم رنگ شده و به صرفه بودن این گان ها برای بیمارستان های این چنینی را به رخ می کشد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.