خرید گان جراحی یکبار مصرف و پارچه ای قابل شستشو

آنچه در این مقاله میخوانید...

گان جراحی یکبار مصرفگان جراح پارچه ای
خرید گان جراحی یکبار مصرف و پارچه ای قابل شست و شو

خرید گان جراحی یکبار مصرف و پارچه ای قابل شستشو از عمده ترین مصارف بیمارستان های سراسر کشور است. این خرید گان جراحی متاسفانه با افزایش بیماری کووید-۱۹ در سراسر ایران رو به فزونی گذاشته و دلیل آن حفاظت خوب فیزیکی در برابر انتقال ویروس در مراکز درمانی و جلوگیری از آلودگی افراد است.

گان جراحی یکبار مصرف

گان جراحی یکبار مصرف

گان جراحی یکبار مصرف یکی از بهترین محافظ های خوب در برابر انتقال آلودگی به لباس پزشکان و پرستاران درگیر در امر بیماری کرونا هست و از انتقال آلودگی به سایر قسمت ها و افراد دیگر جلوگیری می کند. از این رو بیمارستان ها به خرید گان جراحی برای حفاظت از کادر پزشکی و پرستاری خود در برابر انتقالات احتمالی این ویروس روی آورده اند. این گان ها به دلیل داشتن لایه های محافظتی بیشتر نسبت به دیگر گان ها از انتقال میکرو ارگانیسم ها شامل باکتری ها و ویروس ها به بدن فرد یا لباس وی جلوگیری می کند و این در حالی است که از میزان تنفسی خوبی برای فرد استفاده کننده بهره می برد تا فرد در طول ساعت کاری خود کمتر دچار تعریق گردد. سادگی در امر پوشیدن و امکان امحای آن به وسیله روش های از بین بردن آلودگی های عفونی اطمینان بالایی را به منظور عدم انتقال بیماری برای سیستم درمان در بین افراد را حاصل آورده است.

با این حال اصلی ترین کاربرد این البسه هنوز در امر درمان و جراحی است و بالاترین میزان سفارشات این لباس بیمارستانی را شامل می گردد که این خود نشان از این دارد که بازار این محصول در دوران پسا کرونا باز هم جاری و پررونق می ماند.

گان جراح پارچه ای

 

گان جراح پارچه ای هم از دیگر محصولات البسه بیمارستانی است که در صورت خرید گان جراحی این چنینی فرد میتواند به کرات با شست و شوی آن و رعایت پروتکل های ضد عفونی آنرا به دفعات استفاده نموده و هزینه های خرید یک باره چندین گان یکبار مصرف را کاهش بدهد. البته هزینه های شست و شو وگندزدایی را نبایستی از یاد برد که خود تقریبا سنگین می باشد و وقت زیادی را هم نیاز دارد. با این حال این گان ها از رده گان های مورد استفاده در موارد برخورد با بیماری کرونا تقریبا خارج گشته اند و به سیستم جراحی های اتاق عمل و مناطق سفید بیمارستان که سیستم ضدعفونی کننده قوی بر آن حاکم است وارد شده اند. البته در این میان هزینه پارچه و دوخت آن نسبت به گان یکبار مصرف بالاتر بوده و در صورت ادامه این روند ممکن است که از سیستم تولید حذف و البسه یکبار مصرف به راحتی جایگزین آنها گردند.

این گان ها به دلیل استفاده از الیاف طبیعی بیشتری که نسبت به گان های یکبار مصرف که بیشتر از مواد مصنوعی در تولید پارچه های آنها استفاده شده است در آن ها بکار رفته لطافت بیشتر دارند که این خود یکی از دلایل گرایش ادامه دار پزشکان به استفاده از این نمونه گان در موارد درمانی است.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.