خط تولید لباس یکبار مصرف اتاق عمل

آنچه در این مقاله میخوانید...

راه اندازی خط تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانیخرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی
خط تولید لباس یکبار مصرف اتاق عمل

خط تولید لباس یکبار مصرف اتاق عمل شامل دستگاهی است که در اکثر واحد های تولید لباس های معمول به چشم می خورد و تنها تفاوت موجود در فرآیند تولید این لباس ها وجود یک دستگاه استریلیزاسیون و پکینگ مخصوص است تا لباس یکبار مصرف اتاق عمل بیمارستان ها بطور استریل شده به دست خریداران برسد.

راه اندازی خط تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

راه اندازی خط تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی

شرکت های راه اندازی خط تولید لباس های یکبار مصرف بیمارستانی در ایران با دریافت هزینه های تا راه اندازی اولیه اقدام به سفارش، نصب و راه اندازی این خطوط در سراسر ایران اسلامی نموده و سرمایه گذاران را به راحتی به تولید لباس یکبار مصرف اتاق عمل و دیگر البسه بیمارستانی مورد نیاز نزدیک می گردانند. این تجهیزات با تجهیزات تولید ماسک بسیار متفاوت بوده و تنها قسمت ثابت این خطوط فقط بخش برشکاری پارچه است که البته در تجهیزات جدید تولید ماسک این عملیات هم به طور اتوماتیک انجام می پذیرد.

در این میان فقط ریسک راه اندازی خط تولید باقی می ماند که امروزه با افزایش حجم سفارشات بسیار پایین تر از قبل شده و تولید کننده با خیال آسوده تری نسبت به راه اندازی این خطوط اقدام کند. البته ناگفته نماند که این راه اندازی متاثر از قیمت مواد اولیه که متاسفانه در این روز ها به طور صعودی رو به بالا در حرکت است قدری دست خوش کندی گشته و گاهی ممکن است که سرمایه گذار را از انجام آن منصرف بنماید.

با این وجود هستند شرکت هایی که علاوه بر بروز رسانی خطوط قدیمی خود با برنامه ریزی مدون اقدام به افزایش ظرفیت تولید خود و ایجاد خط تولید جدید تر می نمایند.

خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی

خرید و فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی

راه اندازی سامانه خرید و فروش لباس یکبار  مصرف بیمارستانی قدم بعدی یک شرکت نو پا در این زمینه است. به طور مثال لباس یکبار مصرف اتاق عمل یک واحد تولیدی تازه برای آنکه به راحتی در بازار شناخته شود بایستی از طریق خود شرکت به دیگران معرفی گردد. امروزه با گسترش اینترنت و دسترسی همگانی به ارتباطات همیشگی بهترین راه معرفی محصول شناساندن آن از طریق سایت خود شرکت می باشد. البته این امر لازمه داشتن یک برنامه صحیح و همچنین شروع به کار واحد انفورماتیک و IT شرکت در اواخر راه اندازی خطوط تولید است. به گونه ای که در هنگام شروع به کار اولیه واحد تولید سفارشات برای واحد فروش شروع شده باشد وثبت سفارشات انجام پذیرد.

با این حال شرکت هایی هم هستند که با بستن قرارداد با سایت های فروش اینترنتی معمول به ارائه محصولات خود می پردازند ولی اشکال این امر عدم آشنایی مسئولین این سایت ها با بحث تولید و نوع کالای تولید کننده می باشد که این خود عدم پاسخگویی مناسب به خریداران را موجب شده وگاها سفارشات به اشتباه به تولید کننده ارسال می گردد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.