بازار خرید و فروش دستکش لاتکس
خانه / دستکش وینیل / دستکش وینیل spa | فروشندگان برتر انواع آن در کشور

دستکش وینیل spa | فروشندگان برتر انواع آن در کشور

دستکش های یکبار مصرف را شرکت های مختلفی تولید می کنند. این نوع از دستکش ها از نایلون ها و همچنین پلاستیک های ارگانیک ساخته و به بازار عرضه می شوند. دستکش هایی که بسیار معروف و کاربردی هستند عموما از این جنس ها تولید می شوند: 

 • وینیل 
 • لاتکس 
 • نیتریل 
 • و غیره 

می توان انواع گوناگونی از دستکش ها را خریداری کرد. در این جا می خواهیم درباره دستکش وینیل spa صحبت کنیم. این نوع از دست کش مزیت های فراوانی دارد. از این دستکش در کارهای مختلفی استفاده می کنند که می توان به این موارد اشاره کرد: 

 1. بیمارستان ها 
 2. درمانگاه ها 
 3. داروخانه ها 
 4. آشپزخانه ها 
 5. آزمایشگاه ها 
 6. و غیره 

این نوع دستکش بیمارستانی هم هست و در خارج از این محدوده هم استفاده می شود. دستکش ونینل سپا و دستکش نیتریل spa را می توان از فروشگاه های گوناگونی خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. 

دستکش وینیل spa | فروشندگان برتر انواع آن در کشور

فروشندگان دستکش وینیل spa در کشور

فروشندگان دستکش وینیل spa در کشورفروشندگان دستکش وینیل spa در کشور را می توان این گونه نام برد: 

 1. داروخانه ها 
 2. مراکز فروش لوازم پزشکی 
 3. فروشگاه های لوازم بهداشتی 
 4. وبسایت های اینترنتی 

هر چهار گزینه، از جمله موارد هستند که در کار خرید و فروش انواع دستکش وینیل spa می باشند. این برند همچنین دستکش معاینه spa را هم به بازار عرضه می کند که از همین نمونه ها است. 

شما می توانید به این مراجعی که نام گرفته شد سر بزنید و بهترین نوع دستکش وینیل اسپا را خریداری کنید و با خیال راحت از آن در کارهای مختلفی استفاده کنید. نمایندگی دستکش spa در ایران دستکش جراحی ساق بلند را هم عرضه می دارد. 

تولید دستکش وینیل در بسته بندی های متنوع

تولید دستکش وینیل در بسته بندی های متنوعدستکش وینیل را شرکت های گوناگونی تولید می کنند. هر کدام از شرکت ها آن را در بسته بندی های متفاوتی به بازار عرضه می نمایند. شما می توانید بیشتر این دستکش ها را در بسته بندی های پلاستیکی ببینید که به فروش می رسند. 

روی بسته بندی ها معلومات مختصری درباره دستکش و همچنین مزیت های استفاده از آن نوشته شده و این که چه موادی برای تولید آن بکار برده اند. همچنین در روی بسته بندی ها تاریخ تولید و انقضاء هم ذکر می شود. 

اما بسته بندی های این نوع از دستکش شامل شمار گوناگون دستکش ها هم هست که می توان این گونه آنان را برشمرد: 

 • بسته بندی های ۱۰۰ عددی 
 • بسته بندی های ۲۰ عددی 
 • بسته بندی های ۵۰ عددی 
 • و غیره 

فروش دستکش وینیل به قیمت درب کارخانه

فروش دستکش وینیل به قیمت درب کارخانهفروش دستکش وینیل به قیمت درب کارخانه از سوی نمایندگی کارخانه انجام می پذیرد. البته این به خرید شما هم بستگی دارد. اگر خواسته باشید خرید عمده را انجام دهید، می توانید به کارخانه مراجعه نمایید و تخیفیف های خوبی را دریافت دارید. اما اگر می خواهید جزئی خرید کنید که باید به فروشگاه ها و داروخانه ها سر بزنید. 

اما وبسایت های اینترنتی هم این نوع از دستکش را به قیمت مناسب عرضه می کنند. برخی از این فروشگاه ها آن را به قیمت درب کارخانه به فروش می گذارند. شما می توانید بامراجعه به این وبسایت ها بهترین دستکش های وینیل را خریداری کنید. 

خرید ارزان ترین دستکش وینیل spa

خرید ارزان ترین دستکش وینیل spaخرید ارزان ترین دستکش وینیل spa از داروخانه ها و مراکز فروش انواع لوازم بهداشتی امکان پذیر است. در کنار این که وبسایت های اینترنتی هم همانگونه که در بالا ذکر شد، زمینه خرید ارزان را برای مشتریان خود فراهم می کنند. 

شما همین چنین می توانید به نمایندگی شرکت تولید کننده این نوع از دستکش سر بزنید. نمایندگی دستکش نیتریل spa هم انواع مختلفی از این دستکش ها را با قیمت ارزان عرضه می دارد. 

بهرحال شما راه های متعددی در پیش دارید که باید با اندکی جستجو و تلاش آن را بیابید و تا بتوانید بهترین نوع از دستکش وینیل اسپا را با قیمت ارزان خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس روحانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120190984
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: medusaHCO@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: medusaco@
whatsapp icon واتس اپ: 09120190984
instagram icon اینستاگرام: Medusahealthco
twitter icon توئیتر: CoMedusa
aparat icon آپارات: medusaco
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com
address icon آدرس:تهران-نیکبخت غربی-ساختمان نیکبخت-طبقه 4-واحد 107

مطلب پیشنهادی

دستکش وینیل قیمت | مراکز تهیه ارزان ترین مدل دستکش در کشور

یکی از مهم ترین و پرکاربردترین وسایل موجود در هر خانه ای که مصرف زیادی دارد دستکش یک بار مصرف است. دستکش یک بار مصرف علاوه بر این که در منزل شما استفاده می شود

پاسخی بگذارید