فروش بی واسطه انواع شان و گان تک جراح

آنچه در این مقاله میخوانید...

گان جراحی یکبار مصرفقیمت گان جراحی
فروش بی واسطه انواع شان و گان جراحی

فروش بی واسطه انواع شان و گان تک جراح در ایران با آهنگ رشد تعداد جراحی های رو به فزونی یکی از نیاز های امروز بیمارستان ها می باشد. این نیاز ها از گان تک جراح برای مصارف عمومی و سرپایی گرفته تا بسته های پک جراحی که به منظور انجام عمل های پیچیده مورد استفاده قرار می گیرند همه در سبد کالای ما یافت می شود.

گان جراحی یکبار مصرف

گان جراحی یکبار مصرف

گان جراحی یکبار مصرف عمده این نیاز های در حال رشد می باشد. از این رو بسیاری از تولید کنندگان اقدام به تولید این گان در رنگ ها و کیفیت های گوناگون نموده اند با این حال باز هم با روند افزایشی درخواست های ثبت شده هنوز بین عرضه و تقاضای درون بازار فاصله ای وجود دارد که قابلیت کار و تولید را برای تولید کنندگان فراهم می آورد. این در حالی است که با وجود گان تک جراح با بهترین کیفیت موجود واردات این لباس ها متوقف نشده و سود سرشاری را به جیب وارد کنندگان آن و دلالان فعال در این عرصه واریز می نماید. در این بین نیز هستند کسانی که با خرید منسوجات تولیدی با کیفیت داخلی و ادغام با محصولات خارجی و برند سازی برای خود تحت نام نمایندگی شرکت های خارجی اقدام به فروش محصولات داخلی به قیمت گزاف خارجی نموده و در مواردی با ارائه نمونه های بی کیفیت سفارش داده شده توسط خود ایشان و فروش به عنوان جنس داخلی سعی در وارونه جلوه دادن امور می کنند.

از این حیث شرکت های تولید کننده داخلی با راه اندازی سایت های ثبت سفارش و ایجاد پل ارتباطی بی واسطه بین خود و مشتری ها توانسته اند این مطلب را کم رنگ تر گردانیده و حتی مشتریان خارجی را جذب محصولات خود گردانند.

قیمت گان جراحی

قیمت گان جراحیانواع

قیمت گان جراحی تا چندی پیش دارای ثبات مشخص و معلوم بود و کمتر دچار نوسانات می گشت. متاسفانه با اوج شیوع بیماری در کشور افزایش تقاضای بازار برای حفاظت از سلامت کادر درمانی و جلوگیری از زمین گیر شدن سیستم پزشکی کشور تعداد اندکی از دلالان اقدام به احتکار این البسه یکبار مصرف نموده و با ارسال قطره چکانی محصول به بازار با وجود افزایش تولید در واحد های تولیدی روند افزایشی قیمت های این محصول را دامن زدند تا بازه سودآوری این محصولات را برای خود بیشتر گردانند.

در این بین شرکت های تولیدی با راه اندازی درگاه های اینترنتی و سامانه های ثبت سفارش تمام توان خود را برای کاهش تاثیر اقدامات این افراد بکار بسته اند تا هم قیمت ها را ثابت نگه دارند و هم پروسه درمانی افراد به علت نبود لباس بیمارستانی یکبار مصرف به تاخیر نیفتاده و مختل نگردد.

لذا شما نیز می توانید برای خرید خود و ثبت سفارش مورد نیاز از طریق کانال های ارتباطی موجود با کارشناسان ما تماس گرفته و محصول خود را در کمترین زمان ممکن ثبت و دریافت دارید تا هم سرعت و هم قیمت پایین تری را در خرید خود  تجربه کنید.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.