فروش عمده و تولید گان جراحی یکبار مصرف

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید گان یکبار مصرففروش گان جراحی
فروش و تولید گان جراحی یکبار مصرف

فروش عمده و تولید گان جراحی یکبار مصرف یکی از ساده ترین راه های تولید البسه پزشکی می باشد. این سادگی به خاطر وجود طرح و نقشه برش ساده و همچنین دوخت آسان آن در فرآیند تولید گان جراحی است. از دیگر محاسن تولید گان جراحی که گونه ای خاص البسه پزشکی است میزان دور ریز پایین این محصول در هنگام برش کاری می باشد.

تولید گان یکبار مصرف

تولید گان یکبار مصرف

تولید گان یکبار مصرف یکی از اقتصادی ترین راه های درآمدی می باشد. دلیل این امر هم در دسترس بودن پارچه های مورد نیاز این محصولات و سادگی برش و دوخت آن است. در کنار این دلایل میزان دور ریز پایین این لباس در هنگام برش اقتصادی تر بودن تولید آن را بیشتر به رخ می کشد که البته این امر به دقت و کار آزمودگی کارگر برش کار در هنگام برش هم بستگی دارد. با این حال در صورت حتی افزایش دور ریز ها به علت برش نامناسب بسیاری از تولیدی ها نسبت به استفاده از این باریکه ها به منظور بند های گان در حال تولید اقدام می نمایند که قدری در ظاهر لباس نا فرمی ایجاد میکند ولی باز هم قابلیت استفاده آن را برهم نمی زند و میزان خرابی ها را کاهش می دهد.

پس با وجود این حجم از کاهش هزینه ها می توان امید داشت که تولید این نوع لباس ها بسیار با صرفه بوده و انتظارات تولید کننده های خود را از منظر درآمدی برآورده سازد که این امر با ارتباط گیری بین خریدار و فروشنده بدون واسطه سهل الوصول تر خواهد بود.

فروش گان جراحی

فروش گان جراحی

فروش گان جراحی عمدتا توسط دو قشر از فروشندگان انجام می پذیرد:

  • شرکت های بازرگانی
  • شرکت های تولیدی اصلی

در روش اول که شرکت های بازرگانی اقدام به ثبت سفارش می نمایند دو حالت بوجود می آید:

  • ثبت سفارش از طرف شرکت بازرگانی
  • ثبت سفارش به نیابت از خریداران جزئی

این دو حالت در واقع مربوط به زمانی است که در حالت اول خود شرکت بازرگانی ابتدا بازاریابی را انجام نداده باشد و اقدام به خرید نموده و سپس به بحث بازاریابی و عرضه محصول اقدام نماید.

در حالت دوم مجموعه ای از خریداران خرد با ثبت سفارش در شرکت های بازرگانی ایجاد یک سفارش عمده می نمایند و این سفارش به شرکت تولیدی ارسال می گردد.

در ارتباط با فروش مستقیم توسط شرکت های تولیدی اصلی این مزیت برای خریداران وجود دارد که ثبت سفارشات خود را به طور عمده یا خرد برای شرکت اصلی ارسال دارند و پس از پرداخت هزینه تولید و در موعد مقرر نسبت به دریافت محصول خود اقدام کنند که البته به دلیل تامین از مبدا کارخانه و همچنین خرید از درب کارخانه صرفه اقتصادی بیشتری را در بر می گیرد. در این میان دست واسطه ها کوتاه شده و فرآیند تولید، ارسال و دریافت بار بسیار سریعتر انجام می پذیرد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.