قیمت خرید لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی

آنچه در این مقاله میخوانید...

لباس سرهمی یکبار مصرفخرید لباس ایزوله یکبار مصرف
قیمت خرید لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی

قیمت خرید لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی در بازار با با خود لباس پلی اتیلنی کمی متفاوت است. لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی نمونه ای با الگوی برش و دوخت همان لباس پلی اتیلنی است با این تفاوت که این لباس از پارچه های یکبار مصرفی همچون اسپان باند و دیگر پارچه ها دوخته شده و کاربرد انتقال آلودگی آن متفاوت می باشد.

لباس سرهمی یکبار مصرف

لباس سرهمی یکبار مصرف

لباس سرهمی یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی در واقع دوخت و برشی از همان الگوی لباس ایزوله پلی اتیلنی است با این تفاوت که لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی برای کاربرد های آزمایشگاه های میکروبیولوژی و در صنایع شیمیایی با بخارات متصاعد شده اصلا مناسب نمی باشد و بیشتر در صنایع غذایی و دارو سازی و یا در مراکز درمانی قرنطینه ای برای مبارزه با بیماری هایی به کار می رود که میزان انتقال بالایی نداشته و از حد خاصی بزرگتر می باشند. این لباس ها فقط برای ذرات بزرگتر از حد تعیین شده لباس کاربرد دارد و در موارد پایین تر عملا ضریب اطمینان آن پایین تر می آید و نیاز به استفاده از پوشش های سرهمی پلی اتیلنی بدون نفوذ برای جلوگیری از آلودگی فرد می باشد.

از این لباس در دامداری های صنعتی برای بررسی و عدم انتقال بیماری های مسری همچون آنفولانزای پرندگان و یا تب برفکی و مراکز بانک های اطلاعاتی و دیتا سرور ها به منظور کاهش ورود گرد و غبار به آنها و پایین آمدن راندمان کاری آنها نیز استفاده می گردد. در مجموع می توان موارد استفاده از آن را در مراکز حساس یاد کرد.

خرید لباس ایزوله یکبار مصرف

خرید لباس ایزوله یکبار مصرف

خرید لباس یکبار مصرف ایزوله بایستی تحت این امر انجام شود که مورد مصرفی آن در چه جایی و بر اساس شرایط کاری نوع لباس ایزوله و میزان مقاومت به نفوذ در آنها چه میزان است. در لباس یکبار مصرف مدل پلی اتیلنی حد نفوذ ذرات با مقیاس حداقل قطر ذرات غیر قابل نفوذ اعلام می شود البته میزان گرماژ پارچه نیز می تواند معیار دیگری برای اعلام به مشتری باشد. البته این لباس چون بر اساس سفارش هم تولید می گردد به همین دلیل بازه بزرگ و گوناگونی زیادی در تولیدات چند تولید کننده مشاهده می شود و خریدار بایستی حتما از گرماژ مد نظر خود تولید کننده را آگاه سازد.

هرچه تراکم و تعداد لایه های حفاظتی یک لباس ایزوله یکبار مصرف بالاتر برود این امر موجب افزایش قیمت به دلیل نوع پارچه بکار رفته می شود و در مواردی با گذر از حد خاصی نوع و سیستم دوخت نیز تاثیر گرفته و هزینه های دیگری را نیز شامل می شود. به طور مثال در جاهایی مجبور به استفاده از درزگیر چسبی می شوند تا نفوذ در بخش های زیپ دار یا نواحی دوخت دو پارچه به یکدیگر به طور کامل در برابر نفوذ پذیری مقاوم گردند.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.