قیمت لباس بیمار مردانه و زنانه

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید لباس بیمار بیمارستانیقیمت لباس بیمارستانی
قیمت لباس بیمار مردانه و زنانه

قیمت لباس بیمار مردانه و زنانه در اکثر مناطق یکسان بوده و یا دارای اختلاف جزئی می باشد. این اختلاف اکثراً بخاطر وجود یک روسری یا مقنعه برای بیماران زن حاضر در مراکز درمانی می باشد که اغلب تولید کنندگان در میزان سفارشات بالا این رقم را نادیده گرفته و اقدام به عرضه هر دو نوع لباس بیمار مردانه و لباس بیمار زنانه با یک قیمت پایه می نمایند که این خود باعث جلب نظر سفارش دهندگان محصول بالاخص واحد های درمانی با سفارشات عمده می گردد.

خرید لباس بیمار بیمارستانی

خرید لباس بیمار بیمارستانی

خرید لباس بیمار بیمارستانی را با چه آیتم هایی بایستی سنجید؟ جهت خرید لباس بیمار بیمارستانی بایستی به نکات خاصی توجه نمود تا با انتخاب محصولی مناسب جهت استفاده بیماران، آسایش و راحتی بیمار را فراهم نموده و همچنین در نظر داشت که کادر درمانی به راحتی و بدون ایجاد مزاحمت لباس اقدامات درمانی خود را به انجام برسانند. از مسائل مهمی که در انتخاب لباس بیمار حائز اهمیت است انتخاب پارچه مناسب، طرح دوخت لباس و نوع آن است که در موارد زیر بهترین کارایی را داشته باشد. از این موارد میتوان به:

 • قابلیت تنفسی لباس
 • عدم بدن نما بودن
 • تبادل گرمایی لباس در فصل های گرم
 • جلوگیری از دست رفتن دمای بدن بیمار

و دیگر موارد این چنینی اشاره نمود. البته در مورد لباس بیمار مردانه با زنانه اختلافاتی هم هست که این باز خود در انتخاب تاثیر گذار بوده و مراکز بایستی به این امر دقت ویژه ای بنمایند.

با این حال شرکت های تولید کننده با ارائه کاتالوگ محصولات خود به مشتریان می توانند به ارائه ویژگی های هر کدام از محصولات خود اقدام نموده و بهترین انتخاب را با توجه به نیاز ایشان و شرایط کاریشان در اختیار آنها قرار بدهند.

قیمت لباس بیمارستانی

قیمت لباس بیمارستانی

اصولاً قیمت لباس بیمارستانی در مورد یک نوع از لباس به ندرت دارای تفاوت قیمت می باشد مگر آنگه بنا به الزامات مخصوصی مثلاً در گان بیمار یا پزشک نیاز به لایه حفاظتی خاصی باشد. بیشترین تاثیر در قیمت یک لباس متاثر از پارچه کاربردی در دوخت آن می باشد که دارای درجه بندی های مختلف کیفیتی می باشند. همچنین طرح دوخت لباس نیز یکی دیگر از موارد متاثر در قیمت لباس می باشد که البته تولید کنندگان با ارایه طرح های با کمترین میزان دور ریز پارچه و همچنین با ارائه نوع خاصی از برش و دوخت سعی در کاهش هزینه های تولید می کنند که این خود در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد.

این تفاوت قیمت ها اکثرا در مواردی بسیار قابل لمس است که مشتری نیاز به پک خاصی از محصولات دارد که بعنوان نمونه میتوان از پک های جراحی گوناگون با مصارف مشخص در اتاق های عمل بیمارستان ها نام برد. موارد زیر نمونه هایی از این پک های جراحی می باشند:

 • پک جنرال
 • پک لاپاراسکوپی
 • پک ارتوپدی
 • پک جراحی چشم
 • پک جراحی زایمان طبیعی
 • پک سزارین
 • پک جراحی قلب
 • پک آنژیوگرافی
 • پک جراحی مغز و اعصاب
 • پک دندانپزشکی

و البته موارد دیگری که بنا به خواست استفاده کننده تولید و عرضه می گردد.

بدین منظور میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر نسبت به انجام سفارشات خود اقدام فرمائید.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.