لباس فرم و گان در بیمارستان و کاربرد آن ها

آنچه در این مقاله میخوانید...

گان یکبار مصرف بیمارستانیخرید لباس گان پزشکی
لباس فرم و گان در بیمارستان و کاربرد آن ها

تفاوت های اساسی در میان لباس فرم و گان در بیمارستان ها و کاربرد آنها وجود دارد. اصولا لباس کادر یک بیمارستان به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شود. در این میان لباس فرم برای تمامی پرسنل قابلیت کارایی دارد ولی گان در بیمارستان توسط کادر درمان فقط استفاده شده و جز موارد البسه درمانی است.

گان یکبار مصرف بیمارستانی

گان یکبار مصرف بیمارستانی

در این میان سوال این است که گان یکبار مصرف بیمارستانی چگونه لباسی است؟ همانطور که گفته شد لباس ها در بیمارستان ها به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

  • لباس فرم
  • البسه درمانی

موارد پوشیدن لباس فرم شامل تمامی افراد از کارکنان اداری و مالی یک بیمارستان تا پرستاران پزشکان و حتی واحد های خدماتی بیمارستان همچون تعمیرات و آشپزها و نگهبانان بیمارستان می شود. جدای از این ها البسه درمانی وجود دارند که گان یکبار مصرف بیمارستانی از جمله این البسه می باشد. این لباس ها توسط کادر درمانی بیمارستان برای تردد در میان بخش ها و مناطقی از بیمارستان که نیاز شدیدی به پاکیزگی و عدم انتقال آلودگی به آنجا وجود دارد پوشیده می شود. از این نمونه می توان به اتاق های عمل، بخش های  مراقبت های ویژه و آزمایشگاه ها اشاره داشت. البته کارکنان تعمیرات هم برای ورود به این چنین مناطقی و تعمیرات بر روی یک دستگاه در محل الزاما بایستی بر روی لباس خود گان یکبار مصرف به تن کنند.

با این وجود گان در بیمارستان از پر کاربرد ترین البسه حفاظت فیزیکی در عدم انتقال آلودگی به بخش ها و یا از بخشی به بخش دیگر می باشد و ظامن ایجاد سلامتی برای بیماران، پرستاران و پزشکان و حتی کادر اجرایی بیمارستان های سراسر کشور است.

خرید لباس گان پزشکی

خرید لباس گان پزشکی

خرید لباس گان پزشکی از جمله مواردی است که انجام آن به عهده مسئولین خرید بیمارستان ها می باشد. در این بین عدم آشنایی با کاربرد آن در بیمارستان ها و استاندارد های مورد نیاز جداگانه برای هر بخش گاهی می تواند به خرید یک گان با بیشترین ضریب حفاظتی برای یک بخش نه چندان ضروری به این حد از حفاظت در برابر آلودگی بیانجامد و یا در دیگر بخش ها برای حفاظت بیشتر نیاز به پوشیدن بیشتر از دو گان بر رو هم ایجاد کند. این جدای از آن است که بار مالی لین اشتباهات بر دوش بیمارستان ها سنگین می باشد و به طبع هزینه درمان یک بیمار را نیز تحت شعاع خود قرار می دهد.

پس این به ورزیدگی یک مسئول خرید در تامین مایحاج این چنینی یک بیمارستان با توجه به مورد استفاده گان پزشکی در بخش مورد نظر است. از این رو شرکت های تولیدی با توجه به عدم آشنایی خریداران با کیفیت و هدف کاربرد هر گان پزشکی به ارائه کاتالوگ های خود در زمینه آشنایی با محصول تولیدی و خواص آن لباس اقدام نموده و سختی راه را برای ایشان کمتر می نماید. در این بین البته کسانی هم هستند که با تجربه تر بوده و بدون کاتالوگ و فقط با دسته بندی لباس ها ونامگذاری خواص لباس آنها را به خریداران خود معرفی کرده و سختی راه را دو چندان کاهش می دهند.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.