کارخانه تولید کننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید...

البسه بیمارستانی در اصفهانتولید لباس یکبار مصرف در اصفهان
کارخانه تولید کننده لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

در کارخانه تولید کننده لباس یکبارمصرف بیمارستانی اصفهان میتوان تنوع وسیعی از البسه درمانی را پیدا کرد. این واحد علاوه بر تامین لباس یکبارمصرف بیمارستانی اصفهان، قادر به تولید و تامین دیگر بیمارستان های سراسر کشور نیز می باشد و از نظر حجم تولید لباس های یکبار مصرف محدودیتی در تعداد سفارش دریافتی ندارد.

البسه بیمارستانی در اصفهان

البسه بیمارستانی در اصفهان

در استان اصفهان و خصوصا شهر اصفهان با حضور متعدد مراکز درمانی در سطح شهر نیاز به البسه بیمارستانی در اصفهان و شهر های اطراف به وفور به چشم می آید. لذا بسیاری از تولید کنندگان در این شهر توان تولیدی خود را برای تامین نیاز های بیمارستان های شهر به کار گرفته اند و با تولید و تامین سفارشات مشتریان خود تداوم خدمت رسانی این بیمارستان ها و مراکز درمانی راتضمین نموده اند. در این بین قرار گیری استان اصفهان در میانه ایران و موقعیت خوب جغرافیایی شهر اصفهان باعث شده که فعالان عرصه تولید لباس های بیمارستانی از ظرفیت شهرک های صنعتی اطراف این شهر استفاده کرده و با ایجاد کارخانجات تولید لباس بیمارستانی هم کارگاه های خود را بزرگتر گردانده و درآمد زایی بیشتری را برای مجموعه خود به ارمغان بیاورند و هم قادر به تامین نیاز های برون استانی در استان های مجاور و حتی دور تر را نیز داشته باشند. تولید کنندگان لباس یکبارمصرف بیمارستانی اصفهان نیز از همین دسته تولید کنندگان هستند.

در این بین فاصله تقریبا یکسان این استان از دیگر مراکز استان باعث شده تا هزینه ارسال محموله های تولیدی به دیگر استان ها بسیار با صرفه تر باشد. لذا به همین دلیل یکی از قطب های اصلی تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی کشور در این استان و شهرک های صنعتی درون آن قرار گرفته اند.

تولید لباس یکبار مصرف در اصفهان

تولید لباس یکبار مصرف در اصفهان

تولید کنندگان لباس یکبارمصرف بیمارستانی اصفهان در امر تولید لباس یکبار مصرف در اصفهان تقریبا زنجیره تولید کاملی را به وجود آورده اند. با نگاهی اجمالی در این استان و شهرک های صنعتی آن به این نکته پی می بریم که زنجیره تولید یک لباس یکبار مصرف در این استان بطور کامل از مراحل تبدیل مواد اولیه به پارچه و سپس برش کاری و دوخت لباس های یکبار مصرف در واحد های کوچک نیمه صنعتی تا کارخانجات بزرگ تولید البسه یکبار مصرف همگی در این استان قرار دارد. این در حالی است که شرکت های بزرگ تولید کننده این استان به دستگاه های مجهز استریلیزاسیون مجهز هستند و قادر به تامین هرگونه لباسی از انواع مختلف در سیستم های بسته بندی مختلف و بصورت استریل شده و یا غیر استریل هستند. این خود نشانی از توان تولیدی و رقابتی این استان در کشور می باشد که حتی قادر به پاسخگویی به سفارشات صادراتی نیز می باشد.

در این بین به علت نزدیکی شهرک های صنعتی این استان که در بحث تامین نیاز های یکدیگر در این واحد های تولیدی هزینه اراسل مواد اولیه به یکدیگر را بسیار پایین آورده و از نظر قیمت قابلیت رقابت با تولیدکنندگان دیگر مناطق کشور را دارا می باشند.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.