گان و شلوار بیمار بیمارستانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

شلوار یکبار مصرف بیمارستانیگان بیمار یکبار مصرف
گان و شلوار بیمار بیمارستانی

گان و و شلوار بیمار بیمارستانی از معدود طرح هایی است که سالیان دراز توسط بیمارستان ها به عنوان لباس بیمار در هنگام آماده سازی بیماران جهت اتاق های عمل بکار می رود. این دو محصول گاه به صورت جدا و گاه در کنار یکدیگر به عنوان گان و شلوار بیمار استفاده می شود  تا پروسه آماده سازی بیماران انتظار اتاق عمل کوتاه تر شود.

شلوار یکبار مصرف بیمارستانی

شلوار یکبار مصرف بیمارستانی

شلوار یکبار مصرف بیمارستانی دارای طرحی بسیار ساده می باشد و تنها دلیل استفاده از آن برای مواردی است که اتاق های انتظار بیمار قبل از اعمال جراحی به صورت مختلط بوده و اکثرا اعمال جراحی در نیم تنه بالایی انجام می پذیرد و کادر اتاق عمل با نیم تنه پایین بیمار به ندرت کار داشته و نیازمند به انجام عملی می باشند. طرح الگوی آن شامل دو برش یکسان است که به عنوان جلو و پشت شلوار استفاده شده و گاهی دارای بند در ناحیه کمر بوده و گاه از کش به منظور نگاه داشتن شلوار استفاده می گردد. گان و شلوار بیمار گونه پک شده این محصول برای بیمارستان ها با امکان خصوصی سازی و برند گذاری است که ارائه می گردد.

شلوار یک بار مصرف در کنار بلوز یا پیراهن یکبار مصرف برای بیماران بستری در بخش های عمومی به عنوان لباس فرم کاربرد دارد که اکثرا نسبت به شلوار های مصرفی اتاق عمل دارای بافت ضخیم تر و کمترین بدن نمایی می باشند. تنها تفاوت این دو نوع لوار فقط در گرماژ پارچه مصرفی آنها است و هیچ گونه تفاوت دیگری در جنس پارچه مشاهده نمی گردد. طرح آن بسیار گشاد تر از دیگر شلوار ها بوده و میزان تنفس بالایی را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد البته این شلوار مزیت دیگری که دارد قابلیت پاره شدن با دست در آن است تا پزشکان و پرستاران در موارد اورژانسی سریعا به موضع مورد نظر دسترسی داشته باشند.

گان بیمار یکبار مصرف

گان بیمار یکبار مصرف

گان بیمار یکبار مصرف از پر مصرف ترین گان های موجود در بازار است هم برای مصارف پزشکی و درمانی و هم برای مصارف غیر پزشکی. این گان از نفوذ ذرات غبار در مواردی که کارگران واحد های آسیاب در شرکت های با زمینه کاری مختلف کار می کنند به لباس آنها جلوگیری می کند و این در حالی است که میزان تنفس این گان بر اساس پارچه مورد استفاده بسیار بالا می باشد. از دیگر مزایای آن سادگی در پوشیدن و در آوردن گان از تن می باشد که کمترین میزان تماس با مواد و آلودگی های موجود در ناحیه سینه می باشد.

علاوه بر این نوع الگوی برش و دوخت آن به گونه ای است که می توان علاوه از پوشیدن از جلو از پشت هم لباس رو به تن نمود. فقط خریداران بایستی در موارد مصارف غیر پزشکی در صورتی که نیاز به سر آستین کشی دارند حتما نسبت به تعویض سفارش خود با گان جراح اقدام نمایند و یا به تولید کننده خود سفارش گان بیمار با سر آستین های کشی را بدهند که البته این امر فقط در سفارشات با تیراژ بالا قابل اجرا می باشد و کمتر تولید کننده ای این کار را برای سفارشات پایین انجام می دهد.

در مصارف پزشکی این محصول را درکنار شلوار بیمار تحت عنوان گان و شلوار بیمار ارائه می گردد و همچون موارد ذکر شده در قبل می باشد و می توانید دیگر مقالات مرتبط با این مباحث را بررسی کنید.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.