مشاوره و سفارش

انواع دستکش جراحی و پزشکی

دستکش های پزشکی به جلوگیری از آلودگی متقابل بین بیماران و مراقبان آنها کمک می کند و همچنین در برابر مواد شیمیایی و باکتری های خطرناک محافظت می کند. برای محافظت حداکثر ، مهم است که دستکش مناسب را انتخاب کرده و از آنها به درستی استفاده کنید.

انواع لباس بیمارستانی و پزشکی

پارچه های بیمارستانی که عمدتا به رنگ های سبز و آبی می باشند از پنبه استفاده می شود و از مهم ترین ویژگیهای پارچه های بیمارستانی قابلیت استریل چندباره آنها می باشد. جراحان با رنگ های سبز و آبی می تواندد دید خود را نسبت به اشیاء قرمز همانند احشای خون آلود بالا ببرند و در نتیجه تمرکز بالایی داشته باشند و در کل رنگ و مدل لباس های استریل با غیر استریل باید باهم تفاوت داشت باشد

تجهیزات یکبار مصرف بیمارستانی

لوازم یکبار مصرف پزشکی اهمیت ویژه ای در رعایت بهداشت محیط های درمانی دارند.
این ابزار به نوعی به جهت پیشگیری از انتقال بیماری های عفونی بسیار مهم و حیاتی عمل می کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

[table “” not found /]

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی مدوسا با تجربه 15 ساله در زمینه محصولات پلیمری پزشکی با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت بازار که زیر نظر متخصصان صنعت پلیمر تولید و روانه بازار گشته‌اند سعی در پیشبرد اهداف خود و کشور عزیزمان در زمینه جامعه ای سالم، پویا و همچنین کسب رضایت مشتریان در این زمینه را دارد.
لذا خود را ملزم به ارائه محصولاتی می‌دانیم که ضامن سلامتی تمامی افراد جامعه باشد تا شعار این شرکت که حفاظت از سلامت شما هست را تحقق ببخشیم.

مدیر مجموعه مدوسا

سیامک روحانی