قیمت خرید انواع گان جراحی یکبار مصرف

آنچه در این مقاله میخوانید...

گان یکبار مصرف بیمارستانیگان بیمار یکبار مصرف
قیمت خرید گان جراحی یکبار مصرف

قیمت خرید انواع گان جراحی یکبار مصرف به علت گوناگونی موارد استفاده آن و همچنین شخص مصرف کننده  دارای بازه قیمتی متفاوتی است. این بازه در مورد گان جراحی یکبار مصرف به جهت مصارف بیمارستانی با گان جراحی یکبارمصرف غیر بیمارستانی که به طور مثال در دامداری ها فقط توسط دامپزشک استفاده می گردد دارای بازه بزرگ تری می باشد که خریدار بایستی به آن دقت کند.

گان یکبار مصرف بیمارستانی

گان یکبار مصرف بیمارستانی

گان یکبار مصرف بیمارستانی رایج در بین شرکت های تولید کننده در واقع همان گان جراحی یکبار مصرف است که به طور عمده به دو دسته گان بیمار و گان جراح  تقسیم بندی می شود.گان بیمار دسته بندی خاص ندارد ولی گان های جراحی به دسته های زیر تقسیم بندی می شود:

  • گان جراح ساده
  • گان جراح تقویت شده
  • گان جراح لمینت
  • گان جراح اسپانلیس
  • گان جراح اسپانلیس تقویت شده

که هرکدام از این گان ها برای مقاصد خاصی کاربرد دارد که خود این امر بر نوع پارچه مصرفی در گان تاثیر گذاشته و به طبع بر قیمت ارائه شده توسط فروشنده نیز موثر واقع می گردد.

تفاوت ظاهری که می توان با آن بین گان جراح و گان بیمار تمیز و تشخیص قائل شد حضور آستین کشی در گان های جراح برای  جمع کردن سر آستین ها بمنظور راحتی در پوشیدن دست کش های جراحی بالاخص دست کش های ساق بلند می باشد. همچنین از جمع بودن سر آستین های جراح در هنگام پوشیدن دستکش های ساق کوتاه و عدم ایجاد مزاحمت در جراحی های سرپایی اطمینان حاصل می گردد.

بدین منظور بایستی خریداران در خرید محصول مورد نظر بسیار دقت نموده و حتما از کاتالوگ های راهنمای شرکت ها مطابق با نیاز خود انتخاب محصول را انجام دهند.

گان بیمار یکبار مصرف

گان بیمار یکبار مصرف

گان بیمار یکبار مصرف یکی از عمده محصولاتی است که مراکز درمانی خصوصا بیمارستان ها اقدام به سفارش آن می کنند زیرا این محصول با نوع دوختی که دارد و باز بودن از پشت گان راحتی بیمار در پوشیدن لباس قبل از اتاق های عمل را به همراه دارد و این علاوه بر سادگی استفاده این لباس برای بیمار است که موجب کاهش اتلاف زمانی برای کادر اتاق عمل جهت انجام اقدامات جانبی لازم در اتاق عمل همچون احیای قلبی یا انجام مراحل خونگیری یا پیدا کردن رگ در نقاط دیگر بدن بیمار می باشد.

این گان اکثرا از پارچه اسپان باند تیهه می گردد که معمولا دارای گرماژ بین 30 تا 60 گرم می باشند که اکثرا پارچه های سبک تر برای ماه های گرم سال و پارچه های سنگین تر برای ماه های سرد تر استفاده می شود. البته شایان ذکر است این گرماژ مقاصد دیگری هم دارد که بسته به خواست سفارش دهنده قابل تغییر می باشد.

بعضی از شرکت های تولید کننده در کنار ارائه به تنهایی گان های بیمار خود به اقدام به فروش پک های گان بیمار یکبار مصرف دارای کلاه و شلوار بیمار میکنند و یا حتی در پک های جراحی تولیدی خود علاوه بر ملزومات یکبار مصرف اتاق عمل یک یا دو گان بیمار ارائه می دهند که این خود کار نو و قابل پذیرش از طرف خریداران می باشد.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.