قیمت انواع گان جراحی یکبار مصرف استریل

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید کنندگان گان جراحیقیمت گان جراح استریل
قیمت انواع گان جراحی یکبار مصرف استریل

انواع قیمت گان جراحی یکبار مصرف استریل را امروزه بایستی از شرکت های تولید کننده این ملزومات پزشکی به طور بدون واسطه و تحت عنوان قیمت گان جراحی دریافت نمود تا بتوان محصولات با کیفیت موجود در بازار را با قیمت های بسیار پایین تر از آنچه که در بازار خرده فروشی و با واسطه گری به دست مشتریان می رسد بدست آورد. یکی از این روش ها ایجاد امکان خرید اینترنتی برای مصرف کننده ها است.

تولید کنندگان گان جراحی

تولید کنندگان گان جراحی

شمار تولید کنندگان گان جراحی در ایران بسیار زیاد است و این در حالی است که با توجه به اپیدمی بوجود آمده در سرتاسر این کره خاکی و نیاز مبرم واحد های درمانی به لباس های حفاظتی همچون گان جراحی باعث شده است بازار مناسبی برای این دسته از تولید کنندگان باز شود. این مساله در کنار تغییر سیاست های دولت در تسهیل راه اندازی واحد های کوچک تولیدی به منظور جبران کمبود لباس های بیمارستانی و سعی در کاهش قیمت گان جراحی و البسه دیگر بیمارستانی، باعث جلب سرمایه های افراد علاقه مند به تولید این دسته از البسه بیمارستانی و تلاش این افراد به منظور ایجاد واحدی حتی کوچک در منزل خصی خود فرد گردیده است.

به رغم تمام تلاش های انجام شده و تولید این ملزومات متاسفانه به دلیل عدم آشنایی واحد های تولیدی با مسائل بازاریابی و حتی ناشناس ماندن برخی از تولیدی ها امکان حذف این واحد ها از چرخه بازار بسیار محتمل می باشد. این رویداد در حالی است که با ساماندهی این تولید کنندگان جدید و همکاری آنها با شرکت های تولید کننده بزرگ و قدیمی حتی راه برای ورود این اقلام به بازارهای صادراتی در اقصی نقاط جهان دور از انتظار نخواهد بود.

قیمت گان جراح استریل

قیمت گان جراح استریل

قیمت گان جراح استریل یکی از دغدغه های هر دو قشر تولید کننده و مصرف کننده آن می باشد. از این رو می توان با ایجاد کارگاه های کوچک خانگی و نیمه صنعتی تحت لوای شرکت های بزرگ و قدر تولید کننده و ایجاد آموزش های لازم در زمینه نحوه دوخت و استاندارد های لازم  و مسایل دیگر هم نسبت به رفع نیاز داخلی اقدام کرد و هم راهی به بازار های صادراتی باز نمود و با این روش از افزایش قیمت گان جراحی و دیگر ملزومات یکبار مصرف واحد های درمان جلوگیری نمود تا هم بتوان قدری در هزینه های درمان برای درمانگر و بیمار کاهش ایجاد کرد و هم از این راه ایجاد درآمد زایی ارزی برای این واحد ها بوجود آورد.

البته شایان ذکر است که بطور مثال گان های جراح تولید شده در واحد های کوچک که با استاندارد شرکت های بزرگتر تولید کشته بایستی در دپوی شرکت جمع آوری گردند تا این البسه پس از طی مراحل استریل کردن توسط دستگاه های مخصوص و بسته بندی به عنوان گان جراح استریل و با قیمت گان جراح استریل، بتواند ارزش افزوده بالاتری را به ارمغان بیاورد.

شرکت ما هم در این راستا سعی در افزایش تولید خود و انجام سهم خود در این زمینه را داشته است.

مهندس سیامک روحانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس سیامک روحانی
mobile icon شماره موبایل: 09190896080
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: کلیک کنید
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.